Powered by Smartsupp

KATALOG PREMIUM LINE

Premium Line jest to system mebli kuchennych opracowany z myślą o osobach poszukujących funkcjonalnych rozwiązań i ciekawego wzornictwa w atrakcyjnej cenie. Niekończące się możliwości techniczne i bogactwo kolorystyczne sprawiają że Premium Line jest idealnym narzędziem pracy nie tylko dla architekta.

KATALOG TREND LINE

Trend Line to system mebli kuchennych, w którym znajdziesz najmodniejsze wzornictwo, ponadczasową kolorystykę, funkcjonalne rozwiązania i jakość na lata. A to wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach, które mile cię zaskoczą.

KATALOG CLASSIC / ECO LINE

Odkryj funkcjonalność kuchni systemowych w niskiej cenie! Znajdziesz tu meble o charakterze nowoczesnym, a także modele uniwersalne. Ich prostota pozwoli dopasować do każdego wnętrza.

KATALOG ARCHI LINE

Tworząc kolekcję Archi Line, naszym celem było zainspirowanie i dostarczanie kompleksowych rozwiązań wnętrzarskich – dopasowanej do siebie kolekcji, dzięki której w szybki i tani sposób odmienisz swoje wnętrze.

System, który zaprojektowaliśmy, daje praktycznie nieograniczone możliwości konfiguracji.
Wybór koloru panelu i frontu, korpusu, kształtu nóżek czy wzoru — wszystko przemyślane tak, abyś mógł stworzyć Twoje wymarzone wnętrze.

Scroll to Top